Tripp Lite 2 x 24 Fiber MTP/MPO to 6 x 12 Breakout Cassette - N482-2M24-6M12
(No reviews yet) Write a Review
Brand:
Tripp Lite
Part Number #
N482-2M24-6M12
UPC:
Availability:
In Stock
  • Tripp Lite N482-2M24-6M12
Don't like the price? Make an offer!
Get bulk pricing
Description
Specifications
Manufacturer: Tripp Lite
Manufacturer Part Number: N482-2M24-6M12
Manufacturer Website Address: http://www.tripplite.com
Brand Name: Tripp Lite
Product Model: N482-2M24-6M12
Product Name: N482-2M24-6M12 Network Patch Panel
Product Type: Network Patch Panel
Interfaces/Ports
Total Number of Ports: 8
Number of RJ-11 Ports: 8
Physical Characteristics
Color: Black
Height: 1.2"
Width: 3.5"
Depth: 4.7"